Jdi na obsah Jdi na menu
 


týmy a skupiny

10. 12. 2009

Týmy a skupinyTým 7.


Popis: Tým sedm/ý je asi nám všem nejznámější.Má 4 členy,jejímyž jsou Naruto Uzumaki,Sasuke Uchiha,Haruno Saskura a jejich mistr a jounin Hatake Kakashi.Tento tým jako první prošel zkouškou Hatake Kakashiho.Tento tým ja také pravděpodobně nejsílnější v Konoze.Jeho členové se v průběhu epizod mění.Například po odchodu Sasukeho nastoupil na jeho místo možná né všem známý Sai z ANBU a v období zotavování Hatake Kakashiho po tvrdé bitvě se na jeho místo dostává Yamato,také z již jmenovaného ANBU.Tento tým všem tento tým nejznámější a podle mnoha i nejlepší.

Tým 8.


Popis: Tento tým je nám všem táké poměrně známý.Má 4...vlastně 5 členů,jsou jimi tři geninové Hyuuga Hinata,Aburame Shino,Inuzuka Kiba a jejich sensei jounin Yuuhi Kurenai + Kibův Akamaru.Složení tohoto týmu se táké b průběhu měnilo a to když Kurenai otěhotněla a pak Kakashi převzal její místo a tak se stal mistrem týmu 8.

Tým 10.


Popis: Tým 10 je také velmi známý.Jak správný fanda ví má 4 členy.A to tři geniny a a jeden jounin.Geniny jsou tedy Yamanaka Ino,Nara Shikamaru, Akimichi Chouji a joouninem je pak mistr Sarutobi Asuma.Jako v předešlých týmech i zde došlo ke změnám.Tentokrát při smrti Sarutobi Asumy jehož místo zaujal na něakou dobu Hatake Kakashi.

Tým Gai


Popis: Tento tým nese název Gai.Opět se skládá ze tří geninů a jednoho jounina.Třemi genini jsou jak jistě víte Rock Lee,Hyuga Neji a Tenten.Jouninem tohoto týmu je Maito Gai.Tento tým dále patří mezi elitu v Konoze.Zajímavostí je,že tento tým spolu pokračoval i v budoucnosti.Tedy když se stal Neji jouninem a Huňaté obočí a tenten chuuniny.

Kabutův tým


Popis: Tento tým nesoucí název Kabutův tým se skládá ze tří geninů.Těmito geniny jsou Yakushi Kabuto, Tsurugi Misumi, Akadou Yoroi.Dalším členem je pak jounin jehož jméno mi však zůstává utajeno.Tento tým je ze zvukové.

Písečný tým


Popis: Opravdu silný tým z písčité vesnice skládájící se z potomků čtvrtého kazekageho.Potomky a zároveň členy tohoto týmu jsou Temari,Kankurou a Gaara.

Tým Zvučných Geninů


Popis: Tento tým ze zvukové byl v chuninské zkoušce.Tým se skládá z členů jejímiž jsou Dosu Kinuta,Kin Tsuchi,Zaku Abumi.Tento tým trénoval Orochimaru.

Tým Kamizuru


Popis: Tento tým se kládá ze tří členů z Kamenné Vesnice,kterými jsou Jibachi, Kurobachi a Suzumebachi.

Jirayův tým


Popis: Popis tohoto týmu nebude prozatím úplný...no snad to nevadí...Tento tým se skládá ze 4 členů,jejími jsou Yondaime Hokage,další dva členové(viz.obr.)jejichž jména mi jsou skryta a mistr Jiraya.Tým je z Listové Vesnice.

Yondaimeho tým


Popis: Dnes již zaniklý tým.Jeho členové byli: Hatake Kakashi, Uchiha Obito, Rin a jejich mistr Yondaime hokage.Tento tým z Vesnice skryté v Listí prožil bitvu v Kamenné vesnici.Přesně toto byla ta bitva ve které přišel Hatake Kakashi o oko avšak naopak získal Obitův sharingan,který mu sám Obito daroval.

Konohamarův gang>>>Ebisův tým


Popis: Známá skupina dětí z NARUTAs kterými se NARUTO sem tam střetne.Po té, co se stali geniny, se jejich mistrem stal Ebisu a proto se Konohamrův gang vlastně přejmenoval na Ebisův tým.Jeho členy jsou Konohamaru, Udon, Moegie.

Zvučná čtyřka-/pětka-šestka/


Popis: Toto je tým ze zvučné vesnice.Pracuje pro Orochimaru.Skládá se ze členů:Kimimaro, Sakon,Tayuya,Ukon,Jiroubou,Kidomaru.

Hadí tým


Popis: Tento zajímavý čtyř člený tým se skládá z Karin, Juugo, Suigetsu a jejich mistra Sasukeho.K tomuto týmu se přidal Sasuke po tom co zabil Orochimaru,což tento tým dělá zajímavý pro fanoušky Sasukeho.

Ino-Shika-Cho(Jouninové)


Popis: Tento tým je tříčlený.Jeho členy jsou Yamanaka Inoichi, Nara Shikaku a Akimichi Chouza,což jsou otcové Shikamara, Choujiho a Ina.

Fuujin a Raijin


Popis: Fuujin a Raijin je spýše skupina než tým Skládá se z bratrů Fuujina a Raijina z Listové vesnice.Tato vtipná dvojka byla uvězněna protože by stále jen žraly.

Zlý ninjové - Janin


Popis: Joninové Jiga, Renga a Ruiga.To jsou členové této skupiny a zároveň tři bratři,kteří převzali kontrolu nad Zeleninovou zemí.

Trojka z klanu Ryuudonin


Popis: Toto je skupina ze Země ohně skládající se z Genshou, Rokkaku a Jakou.

Trojka z klanu Fuuma


Popis: Toto je tří člený tým z Rýžové Země skládající se z Fuuma Kagerou, Fuuma Jigumo a Fumma Kamakiri.Tento tým pravuje pro Orochimara.

Shinobazu


Popis: Shinobasu...aneb Gantestu, Shura, Monju, Doki byla skupina zlodějských ninjů z Lesní země.

Tým Shiore


Popis: Shiore je tříčlený tým skádá z dvou ninjů a Shioreho.Tento tým byl u chuninské zkoušky.Za tento tým se vydává Orochimaru a jeho muži proto,aby se dostaly co nejblíže k Sasukemu.

Shigurův tým


Popis: Členy tohoto týmu tvoří Shigure, Midari a Baiu ze skryté deštové.Tým také byl na chuninských zkouškách...

Oborův tým


Popis: Tento tým,který tvoří Oboro, Mubi a Kagari ze skryté deštové byl na chuninské zkoušce.

Nidaimeho tým


Popis: Nidaimeho tým má 4 členy,kterými byli Sarutobi, Mitokado Homura, Utatane Koharu,a jejich mistr Nidaime Hokage.Sarutobi se potom stal hokage.Jinak tým je ze skryté listové.

Tým Kegon


Popis: Kegon, Houki a člen jakého neznáme jménem jsou členové tohoto týmu.Tento tým byl také na chuninské zkoušce a pochází ze skryté vodopádové.

ShitenShounin


Popis: Tato skupina pochází z vesnice Takumi.Skupina se skládá z 4 ninjů,kterými jsou Houki, Kujaku, Ryuugan a Suiko.Pokoušeli se o to,aby jejich vesnice patřila mezi nejsilnější ninjovské vesnice.

7 Šermířů z Mlžné


Popis: Členy této skupiny z Mlžné tvořily : Momochi Zabuza, Hoshigaki Kisame, Kurosuki Raiga, Suigetsu,což byl žák.Tuto skupinu proslavilo ovládání mečů.

Legendární Saninové


Popis: Členové týmu:Jiraiya, Orochimaru, Tsunade Tyto tři jsou nazýváni legendárními saniny z Konohy.V dobách kdy byly ještě geninové,tak jejich mistr byl 3.hokage.
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

týmy

(Itachi, 7. 12. 2010 14:32)

Je tu opravdu hodně týmů můj oblíbený tým je tým7 který má nastarost Hatake Kakashi